Life coaching, dames 15+
“de focus bij Art2Byou ligt op de kunst om happy je echte zelf te kunnen zijn!”
Voel je je soms gestrest, onzeker of gewoon niet lekker in je vel?
Komt er veel op je af met vriendinnen, school of online?
Heb je vragen, gedachten of emoties waar je niet blij van wordt?
En zou je graag een oplossing willen maar weet je niet hoe?
Dan is een coach misschien wel iets wat jou verder kan helpen!
Wat doe ik?
Ik luister naar je zonder oordeel en zonder dat je iets moet. Geen lange saaie gesprekken, maar gewoon praten over wat jou echt bezighoudt. Luchtig, met nuchterheid, een beetje humor en een berg ervaring. Check de reviews.
Ik kan met je meedenken en tips geven op een manier die precies bij jou past. Coaching op maat dus, zonder dat je in een bepaald model of traject hoeft te passen. Samen kijken we hoe je bijvoorbeeld steviger in je schoenen kunt staan, weer rust in je hoofd krijgt of wat jij nodig hebt om je weer oké te voelen.
Niet om ‘de beste versie uit jezelf te halen’ maar om weer lekker gewoon jezelf te kunnen zijn zonder zorgen! Ofwel de focus bij Art2Byou ligt op de kunst om happy jezelf te kunnen zijn!
“door haar eigen ervaringen kan ze op een fijne, oprechte manier met je meeleven”
Wat heb je eraan?
- Minder last van onzekerheid.
- Duidelijkheid en regie krijgen over jouw emoties.
- Omgaan met sombere gedachten.
- Een minder vol hoofd en minder snel overprikkeld raken.
- Omgaan met moeilijkheden in relaties.
- Keuzes leren maken waar jij je goed bij voelt.
- Verlagen van jouw stress en/of prestatiedruk.
- Omgaan met pestgedrag/meidenvenijn.
- Beter kunnen omgaan met verlies, rouw of ziekte.
Geen wachtlijsten
Geen wachtlijst: omdat als je nu niet oké bent, ik graag in dit moment direct naast je sta.
Ook heb ik geen lange vragenlijsten en je zit niet vast aan een lang traject. Ook als je bij een psycholoog op de wachtlijst staat maar het duurt te lang kan ik iets voor je betekenen tot het moment dat je daar terecht kunt.
Kennismaken
Je kunt vrijblijvend en gratis een keertje langskomen, bellen of appen om te kijken of de klik er is en mijn coaching iets voor jou is.
Wat anderen van mijn coaching vonden
Onder het kopje reviews kun je lezen wat anderen van mij en mijn coaching vinden.
”ze werkt toe naar een concreet resultaat. Op maat, creatief en passend bij de persoon”.
